KIOSKI, PAWILONY, TARGOWISKA

Ceniony w Polsce projektant i producent mebli miejskich: kioski, pawilony handlowe MIDI, wewnętrzne, gastronomiczne, zabudowa na targowiska miejskie oraz gminne, portiernie, stróżówki, palarnie, strażnice, centra dozoru,    Pozwolenie na budowę? Wykonamy na zamówienie kompleksową dokumentację lub udostępnimy gotowe projekty branżowe. Tematyka zbyt zawiła? Zamów wizytę naszego doradcy.    Posiadamy doświadczenie w kompleksowej realizacji dużych inwestycji targowisk miejskich oraz gminnych.    Pawilon handlowy "GASTRO" wybrany w konkursie oficjalnym obiektem Katalogu Mebli Miejskich Miasta Poznań.    Open - nowy model kiosku w naszej ofercie.    Budotechnika uczestnikiem wprowadzania nowego formatu kiosków dla RUCH S.A.    Wieloletnie doświadczenie, szereg projektów, certyfikatów, realizacji i referencji

Targowisko w Dzierżoniowie Etap I zakończony

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Targowisko w Dzierżoniowie Etap I zakończony

BUDOWA TARGOWISKA W DZIERŻONIOWIE ETAP I

W wyniku zwycięztwa w przetargu nieograniczonym na zlecenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zrealizowaliśmy inwestycje w skład, której wchodziło zarówno zaprojektowanie jak i wykonanie szeregu segementów pawilonów handlowych według specyfikacyji na terenie istniejącego już tamtejszego targowiska miejskiego. Inwestycje zrealizowaliśmy zgodnie z oczekiwaniami Zamawiającego.

 

Szczegóły inwestycji:  47 pawilonów w zabudowie szeregowej, siedmio i cztero modułowe. Zgodnie z wymaganiami Zamawiającego wszystkie pawilony wyposażone są w niezbędną instalacje elektryczną oraz zadaszenie, część z nich posiada typowe drzwi z PCV oraz instalacją wod-kan wraz z umywalką i wodomierzem. Pozostałe występują z wejściem otwieranym jak typowe bramy garażowe. Pawilony handlowe przeznaczone do prowadzenia handlu art. rolno spożywczymi, przemysłowymi, chemii gospodarczej, warzywami, odzieżowymi. Obiekty zaprojektowane i wykonane zgodnie z Polskimi Normami.