KIOSKI, PAWILONY, TARGOWISKA

Ceniony w Polsce projektant i producent mebli miejskich: kioski, pawilony handlowe MIDI, wewnętrzne, gastronomiczne, zabudowa na targowiska miejskie oraz gminne, portiernie, stróżówki, palarnie, strażnice, centra dozoru,    Pozwolenie na budowę? Wykonamy na zamówienie kompleksową dokumentację lub udostępnimy gotowe projekty branżowe. Tematyka zbyt zawiła? Zamów wizytę naszego doradcy.    Posiadamy doświadczenie w kompleksowej realizacji dużych inwestycji targowisk miejskich oraz gminnych.    Pawilon handlowy "GASTRO" wybrany w konkursie oficjalnym obiektem Katalogu Mebli Miejskich Miasta Poznań.    Open - nowy model kiosku w naszej ofercie.    Budotechnika uczestnikiem wprowadzania nowego formatu kiosków dla RUCH S.A.    Wieloletnie doświadczenie, szereg projektów, certyfikatów, realizacji i referencji

Targowisko w Dzierżoniowie Etap II zakończony.

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Targowisko w Dzierżoniowie Etap II zakończony.

BUDOWA TARGOWISKA W DZIERŻONIOWIE ETAP II

W wyniku zwycięstwa w przetargu nieograniczonym na zlecenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zrealizowaliśmy II etap inwestycje w skład, której wchodziło zarówno zaprojektowanie jak i wykonanie szeregu segmentów pawilonów handlowych podobnych do tych, które zrealizowaliśmy w etapie I jak również wiat handlowych według specyfikacji na terenie istniejącego targowiska miejskiego. Inwestycję zrealizowaliśmy zgodnie z oczekiwaniami Zamawiającego. Zapraszamy również do zapoznania się ze szczegółami Etapu I realizacji.

 

Szczegóły inwestycji: 21 pawilonów w segmentach pięcio, cztero i trzy modułowych oraz jeden pawilon wolnostojący. Wiata z dachem jednospadowym, wiata z dachem dwuspadowym, stoły handlowe. Podobnie jak w Etapie I część modułów oraz pawilon wolnostojący wzbogacony o dodatkowe wyposażenie zgodnie z wymaganiami Zamawiającego. Pawilony i wiaty handlowe przeznaczone do prowadzenia handlu art. rolno spożywczymi, przemysłowymi, chemii gospodarczej, warzywami, odzieżowymi. Obiekty zaprojektowane i wykonane zgodnie z Polskimi Normami.