KIOSKI, PAWILONY, TARGOWISKA

Ceniony w Polsce projektant i producent mebli miejskich: kioski, pawilony handlowe MIDI, wewnętrzne, gastronomiczne, zabudowa na targowiska miejskie oraz gminne, portiernie, stróżówki, palarnie, strażnice, centra dozoru,    Pozwolenie na budowę? Wykonamy na zamówienie kompleksową dokumentację lub udostępnimy gotowe projekty branżowe. Tematyka zbyt zawiła? Zamów wizytę naszego doradcy.    Posiadamy doświadczenie w kompleksowej realizacji dużych inwestycji targowisk miejskich oraz gminnych.    Pawilon handlowy "GASTRO" wybrany w konkursie oficjalnym obiektem Katalogu Mebli Miejskich Miasta Poznań.    Open - nowy model kiosku w naszej ofercie.    Budotechnika uczestnikiem wprowadzania nowego formatu kiosków dla RUCH S.A.    Wieloletnie doświadczenie, szereg projektów, certyfikatów, realizacji i referencji

Targowiska

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

REALIZACJA DUŻYCH INWESTYCJI

Posiadamy szerokie doświadczenie w realizacji dużych inwestycji takich jak budowa targowisk miejskich. W zależności od specyfikacji swoim zakresem robót obejmujemy zarówno pełne zagospodarowanie terenu, doprowadzenie wszelkich niezbędnych przyłączy, budowę obiektów handlowych, ich montaż oraz oddanie do użytkowania. Możemy zrealizować tego typu inwestycję według otrzymanego projektu, jak również wykonać go dla Państwa w ramach funkcjonującego w ramach firmy Biura Projektowego zgodnie z systemem “Zaprojektuj i Wybuduj”. Posiadamy wszelkie niezbędne narzędzia, uprawnienia jak również wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Zapraszamy do obejrzenia przykładowych galerii tego typu realizacji.

 
TARGOWISKO W SOŁECTWIE PILCHOWICE Realizacja Czerwiec 2014 r.

W czerwcu 2014 r zakończyliśmy realizację inwestycji pod nazwą „Budowa targowiska w sołectwie Pilchowice”. W ramach zleconych prac wykonaliśmy nawierzchnię targowiska z kostki brukowej, drogę dojazdową, niezbędne oświetlenie, podłączenie wszelkich przyłączy jak również zadaszone, otwarte stoiska targowe. Wydzieliliśmy również miejsca postoju pojazdów osobowych. Pojawiły się także elementy małej architektury takie jak: ławki, kosze na śmieci, znaki, gabloty oraz trawniki. Została również wykonana i podłączona półautomatyczna, przystosowana dla osób niepełnosprawnych toaleta publiczna WC MINI GREY STONE. Nowe targowisko znajduje się w ścisłym centrum Pilchowic, przy ul. Damrota 5. Oficjalne otwarcie odbyło się 27 lipca 2014 r. i połączone było z obchodami IV Pikniku Rodzinnego. Na realizację inwestycji Gmina Pilchowice otrzymała dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Publikacje medialne na temat realizacji.

TARGOWISKO MIEJSKIE W DZIERŻONIOWIE ETAP I Realizacja 2012 r.

Wykonanie w systemie Projektuj i Wybuduj: pawilony handlowe dla Targowiska Miejskiego w Dzierżoniowie, ul. Wrocławska 47 na zlecenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie.

47 pawilonów w zabudowie szeregowej, siedmio i cztero modułowej. Zgodnie z wymaganiami Zamawiającego wszystkie pawilony wyposażone w niezbędną instalację elektryczną oraz zadaszenie, część z nich w typowe drzwi z PCV oraz instalację wod-kan wraz z umywalką i wodomierzem. Pozostałe występują z wejściem otwieranym jak typowe bramy garażowe. Pawilony handlowe przeznaczone do prowadzenia handlu art. rolno spożywczymi, przemysłowymi, chemii gosp., warzywami, odzieżowymi. Obiekty zaprojektowane i wykonane zgodnie z Polskimi Normami.

 

ETAP II Realizacja 2013 / 2014 r.

Wykonanie w systemie Projektuj i Wybuduj: pawilony i wiaty handlowe dla Targowiska Miejskiego w Dzierżoniowie, ul. Wrocławska 47 na zlecenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie. 

21 pawilonów w segmentach pięcio, cztero i trzy modułowych oraz jeden pawilon wolnostojący. Wiata z dachem jednospadowym, wiata z dachem dwuspadowym, stoły handlowe. Podobnie jak w Etapie I część modułów oraz tutaj również pawilon wolnostojący wzbogacona o dodatkowe wyposażenie zgodnie z wymaganiami Zamawiającego. Pawilony i wiaty handlowe przeznaczone do prowadzenia handlu art. rolno spożywczymi, przemysłowymi, chemii gospodarczej, warzywami, odzieżowymi. Obiekty zaprojektowane i wykonane zgodnie z Polskimi Normami.