KIOSKI, PAWILONY, TARGOWISKA

Pawilony handlowe MIDI

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

PAWILONY HANDLOWE MIDI

Pawilonami nazywamy obiekty, w których obsługa klienta odbywa się wewnątrz obiektu. Umożliwiają one klientowi wejście do środka i bezpośredni dostęp do towarów. Taka forma kontaktu z nabywcą to obecnie teraźniejszość handlu ulicznego. Pawilony serii MIDI produkowane są w wielu wymiarach i konfiguracjach. W naszej ofercie występują dwa rodzaje tego typu pawilonów. Pawilony MIDI Solo, to obiekty zbudowane z pojedynczego modułu, a pawilony MIDI Double zbudowane są z połączenia dwóch modułów. Obiekty powstałe z większej ilości modułów projektujemy na zamówienie. Poniżej mini galeria oraz rzuty i przykładowe aranżacje pawilonów MIDI Solo i MIDI Double.

Rzuty pawilonów MIDI Solo i MIDI Double udostępniamy na specjalne życzenie klienta.

Zapoznaj się z informacją techniczno-handlową dla obu typów pawilonów MIDI

 

 

Wszystkie pawilony mogą zostać wyposażone w specjalnie zaprojektowane i wykonane elementy wyposażenia wewnętrznego: WC stałe lub turystyczne, różne zestawy mebli w tym meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej, klimatyzatory, instalacje alarmowe, GSM itd. Polecamy również wyposażanie pawilonów w dochodowe gabloty reklamowo-prasowe o formacie 120×180 cm (tak zwane City Light Poster- CLP) oraz górne kasetony reklamowe (tzw. „stripy”). Więcej o gablotach na stronie Reklama prasy oraz na www.gablotybudotechnika.com.pl Nasze rozwiązania są dogłębnie przemyślane, a realizacja kompletna i gotowa do natychmiastowego rozpoczęcia działalności.

 

Nasze konstrukcje zaprojektowane zostały w sposób umożliwiający wielokrotne podnoszenie i przewożenie, co niejednokrotnie bywa kluczowym czynnikiem sukcesu w dobie zmiennego rynku konsumenckiego i stałych podwyżek czynszów. Dysponujemy bardzo bogatym zasobem wiedzy na temat technologii handlu oraz technik ekspozycji towaru i reklamy. Wiedzę tą wykorzystujemy przy projektowaniu naszych pawilonów i ich zagospodarowania, co w przyszłości przekłada się na komfort pracy i maksymalizację dochodów użytkownika. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszych pawilonów handlowych-wewnętrznych oraz pawilonów gastronomicznych.