KIOSKI, PAWILONY, TARGOWISKA

Ceniony w Polsce projektant i producent mebli miejskich: kioski, pawilony handlowe MIDI, wewnętrzne, gastronomiczne, zabudowa na targowiska miejskie oraz gminne, portiernie, stróżówki, palarnie, strażnice, centra dozoru,    Pozwolenie na budowę? Wykonamy na zamówienie kompleksową dokumentację lub udostępnimy gotowe projekty branżowe. Tematyka zbyt zawiła? Zamów wizytę naszego doradcy.    Posiadamy doświadczenie w kompleksowej realizacji dużych inwestycji targowisk miejskich oraz gminnych.    Pawilon handlowy "GASTRO" wybrany w konkursie oficjalnym obiektem Katalogu Mebli Miejskich Miasta Poznań.    Open - nowy model kiosku w naszej ofercie.    Budotechnika uczestnikiem wprowadzania nowego formatu kiosków dla RUCH S.A.    Wieloletnie doświadczenie, szereg projektów, certyfikatów, realizacji i referencji

Pawilony handlowe MIDI

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

PAWILONY HANDLOWE MIDI

Pawilonami nazywamy obiekty, w których obsługa klienta odbywa się wewnątrz obiektu. Umożliwiają one klientowi wejście do środka i bezpośredni dostęp do towarów. Taka forma kontaktu z nabywcą to obecnie teraźniejszość handlu ulicznego. Pawilony serii MIDI produkowane są w wielu wymiarach i konfiguracjach. W naszej ofercie występują dwa rodzaje tego typu pawilonów. Pawilony MIDI Solo, to obiekty zbudowane z pojedynczego modułu, a pawilony MIDI Double zbudowane są z połączenia dwóch modułów. Obiekty powstałe z większej ilości modułów projektujemy na zamówienie. Poniżej mini galeria oraz rzuty i przykładowe aranżacje pawilonów MIDI Solo i MIDI Double.

Rzuty pawilonów MIDI Solo i MIDI Double udostępniamy na specjalne życzenie klienta.

Zapoznaj się z informacją techniczno-handlową dla obu typów pawilonów MIDI

 

 

Wszystkie pawilony mogą zostać wyposażone w specjalnie zaprojektowane i wykonane elementy wyposażenia wewnętrznego: WC stałe lub turystyczne, różne zestawy mebli w tym meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej, klimatyzatory, instalacje alarmowe, GSM itd. Polecamy również wyposażanie pawilonów w dochodowe gabloty reklamowo-prasowe o formacie 120×180 cm (tak zwane City Light Poster- CLP) oraz górne kasetony reklamowe (tzw. „stripy”). Więcej o gablotach na stronie Reklama prasy oraz na www.gablotybudotechnika.com.pl Nasze rozwiązania są dogłębnie przemyślane, a realizacja kompletna i gotowa do natychmiastowego rozpoczęcia działalności.

 

Nasze konstrukcje zaprojektowane zostały w sposób umożliwiający wielokrotne podnoszenie i przewożenie, co niejednokrotnie bywa kluczowym czynnikiem sukcesu w dobie zmiennego rynku konsumenckiego i stałych podwyżek czynszów. Dysponujemy bardzo bogatym zasobem wiedzy na temat technologii handlu oraz technik ekspozycji towaru i reklamy. Wiedzę tą wykorzystujemy przy projektowaniu naszych pawilonów i ich zagospodarowania, co w przyszłości przekłada się na komfort pracy i maksymalizację dochodów użytkownika. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszych pawilonów handlowych-wewnętrznych oraz pawilonów gastronomicznych.