KIOSKI, PAWILONY, TARGOWISKA

Ceniony w Polsce projektant i producent mebli miejskich: kioski, pawilony handlowe MIDI, wewnętrzne, gastronomiczne, zabudowa na targowiska miejskie oraz gminne, portiernie, stróżówki, palarnie, strażnice, centra dozoru,    Pozwolenie na budowę? Wykonamy na zamówienie kompleksową dokumentację lub udostępnimy gotowe projekty branżowe. Tematyka zbyt zawiła? Zamów wizytę naszego doradcy.    Posiadamy doświadczenie w kompleksowej realizacji dużych inwestycji targowisk miejskich oraz gminnych.    Pawilon handlowy "GASTRO" wybrany w konkursie oficjalnym obiektem Katalogu Mebli Miejskich Miasta Poznań.    Open - nowy model kiosku w naszej ofercie.    Budotechnika uczestnikiem wprowadzania nowego formatu kiosków dla RUCH S.A.    Wieloletnie doświadczenie, szereg projektów, certyfikatów, realizacji i referencji

Transport, montaż

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Transport i montaż

BUDOTECHNIKA zapewnia transport i montaż na terenie całego kraju. Pojedyncze Kioski i pawilony przewożone są w całości. Pawilony podwójne oraz większe obiekty montowane są na miejscu z uprzednio przetransportowanych części. Zamawiający zobowiązany jest zapewnić dźwig samochodowy o udźwigu  6,3T  lub większy na 1 godzinę pracy.

 

Uwagi montażowe w przypadku samodzielnego montażu przez inwestora:
– Transport należy dokonywać samochodami przystosowanymi do przewozu ładunków o wymiarach: szerokość 3,0m, wysokość 3,05m.
– Konstrukcja samochodu powinna pozwalać na zabezpieczenie i umocowanie pawilonu w czasie transportu.
– Wszystkie prace montażowe należy wykonywać z zachowaniem odpowiednich norm i przepisów BHP i powinny być wykonywane przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia.

Zapraszamy również do zapoznania się z zakładkami dotyczącymi;

przygotowania inwestycji typowego kiosku

przygotowania inwestycji typowego pawilonu handlowego

 

Jeżeli nie znajdziecie Państwo na stronach naszego serwisu interesujących Państwa informacji na temat naszych produktów prosimy o kontakt pod numer tel 32 235 65 06 lub mail na adres architekci(a)budotechnika.com.pl.