KIOSKI, PAWILONY, TARGOWISKA

Ceniony w Polsce projektant i producent mebli miejskich: kioski, pawilony handlowe MIDI, wewnętrzne, gastronomiczne, zabudowa na targowiska miejskie oraz gminne, portiernie, stróżówki, palarnie, strażnice, centra dozoru,    Pozwolenie na budowę? Wykonamy na zamówienie kompleksową dokumentację lub udostępnimy gotowe projekty branżowe. Tematyka zbyt zawiła? Zamów wizytę naszego doradcy.    Posiadamy doświadczenie w kompleksowej realizacji dużych inwestycji targowisk miejskich oraz gminnych.    Pawilon handlowy "GASTRO" wybrany w konkursie oficjalnym obiektem Katalogu Mebli Miejskich Miasta Poznań.    Open - nowy model kiosku w naszej ofercie.    Budotechnika uczestnikiem wprowadzania nowego formatu kiosków dla RUCH S.A.    Wieloletnie doświadczenie, szereg projektów, certyfikatów, realizacji i referencji

Biuro projektów

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Biuro projektów BUDOTECHNIKA sp. z o.o

Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w projektowaniu różnego typu mebli miejskich. Nasze biuro to szereg doświadczonych pracowników i prawdziwych specjalistów w swojej branży. W chwili obecnej oprócz kiosków i pawilonów projektujemy i specjalizujemy się w następujących produktach:

– Automatyczne Toalety Publiczne ATP

– wiaty garażowe, rowerowe, stadionowe,

– wiaty o specjalnym zastosowaniu np: palarnie

– punkty socjalne, informacyjne, sprzedaży biletów,

– elementy Systemów Informacji Miejskiej SIM,
– aluminiowe gabloty (z możliwością podświetlenia),
– aluminiowe stojaki i tablice reklamowe
– specjalne, wielkogabarytowe gabloty reklamowe.

 

Nasze projekty można aktualnie obejrzeć na stałej wystawie znajdującej się na terenie zakładu Budotechniki, gdzie można je dotknąć, wejść do środka, zapoznać się z technologią budowy jak również zapytać naszych specjalistów o wszystkie sprawy oraz elementy, które Państwa interesują. Przed przyjazdem prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

 

Serwisy tematyczne naszych produktów:Portiernie strózówki galeria 3

Strona firmowa:

http://www.budotechnika.com.pl

serwis tematyczny wiat przystankowych:

http://www.wiaty.net
serwis tematyczny toalet publicznych:

http://www.toaletybudotechnika.com.pl
serwis tematyczny zewnętrznych gablot aluminiowych:

http://www.gablotybudotechnika.com.pl