KIOSKI, PAWILONY, TARGOWISKA

Ceniony w Polsce projektant i producent mebli miejskich: kioski, pawilony handlowe MIDI, wewnętrzne, gastronomiczne, zabudowa na targowiska miejskie oraz gminne, portiernie, stróżówki, palarnie, strażnice, centra dozoru,    Pozwolenie na budowę? Wykonamy na zamówienie kompleksową dokumentację lub udostępnimy gotowe projekty branżowe. Tematyka zbyt zawiła? Zamów wizytę naszego doradcy.    Posiadamy doświadczenie w kompleksowej realizacji dużych inwestycji targowisk miejskich oraz gminnych.    Pawilon handlowy "GASTRO" wybrany w konkursie oficjalnym obiektem Katalogu Mebli Miejskich Miasta Poznań.    Open - nowy model kiosku w naszej ofercie.    Budotechnika uczestnikiem wprowadzania nowego formatu kiosków dla RUCH S.A.    Wieloletnie doświadczenie, szereg projektów, certyfikatów, realizacji i referencji

Nasze pawilony handlowe ze stałym zaufaniem klientów – realizacja Jelenia Góra

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Nasze pawilony handlowe ze stałym zaufaniem klientów – realizacja Jelenia Góra

Budotechnika Sp. z o.o. od wielu lat jest znanym i cenionym na rynku producentem kiosków i pawilonów handlowych zarówno dla klientów indywidualnych jak również różnego typu firm oraz instytucji. Cieszy nas też, że nasi klienci są nam wierni. Jedną z takich realizacji jest nowoczesny pawilon handlowy MIDI dla stałego klienta Budotechniki w Jeleniej Górze.

Pawilon bustowski 1

Z lewej strony widzimy na zdjęciu również fragment naszego kiosku handlowego w modelu Alaska który nadal, dzięki uniwersalnemu wzornictwu, które zawsze przyświeca produktom Budotechniki z powodzeniem sprawdza się na terenie wielu polskich miast.

 

Pawilon bustowski 2

 

Tak wygląda nasz pawilon po kilku miesiącach od montażu po jego urządzeniu i rozpoczęciu działalności przez zadowolonego Klienta.