KIOSKI, PAWILONY, TARGOWISKA

Ceniony w Polsce projektant i producent mebli miejskich: kioski, pawilony handlowe MIDI, wewnętrzne, gastronomiczne, zabudowa na targowiska miejskie oraz gminne, portiernie, stróżówki, palarnie, strażnice, centra dozoru,    Pozwolenie na budowę? Wykonamy na zamówienie kompleksową dokumentację lub udostępnimy gotowe projekty branżowe. Tematyka zbyt zawiła? Zamów wizytę naszego doradcy.    Posiadamy doświadczenie w kompleksowej realizacji dużych inwestycji targowisk miejskich oraz gminnych.    Pawilon handlowy "GASTRO" wybrany w konkursie oficjalnym obiektem Katalogu Mebli Miejskich Miasta Poznań.    Open - nowy model kiosku w naszej ofercie.    Budotechnika uczestnikiem wprowadzania nowego formatu kiosków dla RUCH S.A.    Wieloletnie doświadczenie, szereg projektów, certyfikatów, realizacji i referencji

Kioskuś podbija Polskę, czyli kariera łódzkiego kiosku dzięki kawie i herbacie

[EN]
[EN]
[EN]
[EN]
[EN]

Kioskuś podbija Polskę, czyli kariera łódzkiego kiosku dzięki kawie i herbacie

Milo nam poinformować, że jeden z kiosków Euro połączonych z wiatą przystankową Merkury, który wykonaliśmy dla generalnego wykonawcy przebudowy ul. Rojnej w Łodzi stał się bohaterem nie tylko miasta, ale i mediów w całym kraju. Wszystko dzięki zaradności, pomysłowości oraz życzliwości, jaką oferują wszystkim oczekującym na autobus obsługujący w tym wyjątkowym kioskoprzystanku. Każdy, kto podejdzie i poprosi kioskarza otrzyma bezpłatnie kubek ciepłej kawy lub herbaty.

 

Logo Kioskusia na Facebooku

Ten drobny gest szczególnie w mroźne dni może okazać się nieoceniony. Kiosk dzięki akcji szybko zyskał popularność na swojej dzielnicy, czyli Teofilowie, ale również w Łodzi oraz całym kraju dzięki zainteresowaniu ogólnopolskich mediów. Obecnie kiosk zwany pieszczotliwie Kioskuś ma już wybrane w konkursie przez internautów logo oraz fanpage na Facebooku. Życzymy całej obsłudze Kioskusia powodzenia oraz trzymamy kciuki za kolejne pomysły.

 

Publikacje medialne na temat Kioskusia 

Teleexpress TVP – Ciepły kiosk

Express Ilustrowany – Na herbatę idź do…

Fakt24.pl – Kioskarka zaprasza na rozgrzewającą herbatę

łódź.eska.pl – W kiosku na przystanku MPK na Teofilowie częstują herbatą…

Kioskuś zimową porą